Print

Ukončení školního roku v ZŠ Trnávka 2014/2015

Posted in Novinky

Ve čtvrtek 25.6.2015 ZŠ Trnávka uspořádala "Zahradní slavnost" u příležitosti rozloučení s žáky čtvrtého ročníku. Paní ředitelka Vidličková zahájila akci, která se konala na zahradě u základní školy v Trnávce. Poté vystoupily postupně děti prvního, druhého a společně třetího a čtvrtého ročníku. Nakonec děti z dramatického kroužku zahrály netradičně pohádku o Červené Karkulce. Pan starosta z Trnávky předal dětem čtvrtého ročníku malé dárky a učitelům květiny a květiny také předal učitelům pan starosta z Kateřinic. Na děti se přišla podivat spousta rodičů i prarodičů. Akce se škole vydařila na jedničku.

Print

Myslivecké odpoledne 2015

Posted in Novinky

V sobotu 20.6.2015 se konalo tradiční myslivecké odpoledne na myslivecké chatě v Trnávce. K jídlu bylo připraveno tradiční jídlo - srnčí guláš a divočák s knedlíkem a se zelím. Zájem byl vysoký a mysllivci moc nezvládli organizaci, takže se tvořily fronty u jídla i u pití. Jako každý rok byla připravena pro zájemce střelnice. Odpoledne se vydařilo i díky pěknému počasí, které se po 14h vybralo a z kroupů a deště vysvitlo sluníčko.

Print

Výstava obrazů Lumíra Sklenáka

Posted in Novinky

V pátek 19.6.2015 se na zámku v Trnávce konala vernisáž trnavského rodáka Lumíra Sklenáka. Vernisáž zahájil pan starosta a předal slovo manželce pana Sklenáka, paní Sklenákové. Ta vyprávěla o životu Lumíra Sklenák a poté o obrazech, které namaloval. V průběhu vystoupila Šárka Cágová a Martin Hýl. Pro návštěvníky byl připraven malý raut. Přišlo asi 70 nadšených návštěvníků. Výstava dále pokračovala v sobotu i neděli.

Print

Ukončení v MŠ Kateřinice 2014/2015

Posted in Novinky

Ve čtvrtek 18.6.2015 MŠ Kateřinice uspořádala rozloučení s předškoláky. Rozloučení proběhlo v Obecním domě v Kateřinicích. Děti měly připraveno vystoupení na flétničky a divadelní představení - princ Bajaja. Děti byly moc šikovné. Do 1. třídy nastoupí celkem 15 prvňáčků. 

Print

Hry bez venkovských hranic 2015

Posted in Novinky

V sobotu 6.6.2015 se naše družstvo zúčastnilo Her bez venkovských hranic. Obec Trnávku reprezentovalo 8 účastníků - Pařenica Přemysl, Rejlek Jaroslav, Stuchlý Radek, Velart Radek, Hájková Jana, Hanzelková Aneta, Rejlková Marcela a Polášková Eva. Naše družstvo skončilo na krásném 8. místě. Na 1. místě skončila obec Kateřinice a pořádající obec Vražné skončila na 7. místě.

Fotografie zde: Hry bez venkovských hranic - Vražné 2015

Print

Den dětí s SDH 2015

Posted in Novinky

V sobotu 30.5.2015 pořádalo SDH Trnávka den dětí. Byly připraveny hasičské soutěže nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. Soutěží se zúčastnilo celkem 38 dětí. Po soutěžích byla pro děti připravena oblíbená hasičská pěna. K občerstvení byly grilované klobásy a langoše. Večer zahrála kapela Revmatik a DJ Speedi.

Fotografie zde: Den dětí s SDH 2015