Hledá se majitel černo-bílé fenky

Publikováno v Informace a oznámení

Hledá se majitel křížené černo-bílé fenky, zhruba 3 měsíce staré. Byla nalezena včera odpoledne 15.11.2017 u rybníku v Trnávce. Pro bližší informace prosím kontaktujte paní Vrábelovou z Kateřinic na tel. č. 774 519 922.

41729

41728

Podzimní zahrádkářská výstava 28. a 29. 10. 2017

Publikováno v Informace a oznámení

Klub zahrádkářů v Trnávce pořádá ve dnech 28. a 29. 10. 2017 v době od 13.00 do 18.00 hodin tradiční výstavu s názvem „VESNICE PLNÁ VITAMÍNŮ“, která se uskuteční v budově zámku v Trnávce. Tradiční občerstvení je zajištěno. Na vaši účast se těší zahrádkáři.

Společnost MDP GEO s.r.o. - geodetické zaměřování

Publikováno v Informace a oznámení

Společnost MDP GEO s.r.o. bude v následujících dvou týdnech provádět na území naší obce vytyčení podzemního vedení elektrického vedení nízkého napětí a následně bude provádět geodetické zaměřování. Zpřesňování polohy nízkého napětí probíhá pod záštitou společnosti ČEZ Distribuce, a.s.

Společnosti MDP GEO při výkonu činností přísluší veškerá práva, která dle energetického zákona a za zákonem stanovených podmínek svědčí provozovateli distribuční soustavy, tj. oprávněnému vstupu a vjezdu na cizí nemovitosti, v souvislosti se zřizováním, obnovou, a provozováním distribuční soustavy energetické společnosti.

Více informací se můžete dozvědět na webových stránkách www.mdpgeo.cz.