Bleší trh

Publikováno v Informace a oznámení

Pro veřejnost se koná v pátek 26.5.2017 od 15.00 do 19.00 hodin v restauraci Trnávka. Vstup je zdarma

Máte doma staré nepotřebné věci, které vám zbytečně zabírají místo ve skříni, ve sklepě či v garáži a je vám je líto vyhodit? Přijďte je prodat na blešák, uděláte někomu radost a vyděláte si nějaké kačky…

Rezervujte si včas prodejní místo na tel. č.: 604 317 234, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">.

 

plakát

Zrušená akce - Odemykání letiště 6. 5. 2017

Publikováno v Informace a oznámení

Letecký klub Trnávka ruší plánovanou sobotní akci s názvem „Odemykání letiště“ z důvodu špatného terénního povrchu. Akce bude mít náhradní termín, o kterém vás budeme včas informovat.

Předáváme informace:
"Dolujeme si vám oznámit, že se akce na letišti v Trnávce původně plánovaná na sobotu 6. května od 10 hod., v tomto termínu neuskuteční.

Důvodem je nepříznivá předpověď počasí a rozmáčený povrch ploch letiště.

Akce bude přeložena na jiný vhodný termín v letním období a o konkrétním termínu vás budeme s předstihem informovat. 
K vidění budou opět letadla jak za letu, tak i na zemi a seskok parašutistů, zájemci budou mít možnost krátkého svezení v některém z přítomných letadel a bohaté pohoštění včetně tradičně skvělého kančího guláše bude opět připraveno.

Za Letecký klub Trnávka,
Břetislav Novák"